Get Adobe Flash player

SPOTKANIE KOBIET

W dniu 19 marca 2019r w auli ZKiW w Kamienicy Szlacheckiej zorganizawałyśmy Spotkanie Biesiadne dla kobiet w Sołectwa Kamienica Szlachecka. Celem spotkania była integracja kobiet, wspólne śpiewy i zabawy. Zaprezentowałyśmy też w skrócie pokaz medialny w naszej działalności.

Zachęcałyśmy przybyłe panie do wstąpienia w szeregi naszego stowarzyszenia. Dziękujemy paniom, które przybyły na spotkanie, a szczególnie tym, które zapisały się do naszego koła.

Nadal czekamy na panie, które chciałyby uczynić swoje, życie ciekawszym, radośniejszym, oderwać się trochę od swoich codziennych obowiązków. Spotykamy się we wtorki o godz. 19.00 w murach szkoły w Kamienicy Szlacheckiej. ZAPRASZAMY.

 

Film

Lębork

Losowe zdjęcia
Statystyki
mod_vvisit_counterDziś388
mod_vvisit_counterWczoraj377
mod_vvisit_counterRazem1012833

Dziś: 17.Maj.2021